Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
4kw Cua Thiab Dej Rhaub Ua Tshuab Rau Diesel
4kw cua thiab dej rhaub kev sib xyaw tshuab rau diesel yog lub tshuab cua sov tshwj xeeb rau caravan uas sib xyaw cov dej kub thiab cua sov. Lub tshuab cua sov no tsis tuaj yeem siv rau hauv tsheb npav lossis cov neeg nqa khoom txaus ntshai. Hebei Nanfeng Group yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm cov khoom siv cua sov thiab cua txias hauv Suav teb thiab cov neeg tsim khoom ntawm Suav tub rog tsheb.
Hauj lwm lawm
4kw Cua Thiab Dej Rhaub Ua Tshuab Rau Diesel
1, Khoom Taw Qhia


Lub tshuab cua sov yog lub tshuab cua tshuab cua thiab dej sib xyaw ua ke, lub tshuab cua sib xyaw ua ke uas ib txhij muab cov dej kub thiab cua sov rau cov neeg nyob. Lub tshuab cua sov no tuaj yeem siv tau thaum tsav tsheb. Lub tshuab cua sov no kuj muaj kev ua haujlwm ntawm lub tshuab hluav taws xob hauv zos.
2, Khoom Parameter
| Rated Voltage | DC 12 V |
| Kev khiav hauj lwm voltage | DC 10.5V -16V |
| Lub sij hawm luv tshaj plaws siv zog | 8-10A |
| Kev siv hluav taws xob nruab nrab | 1.8-4A |
| Hom roj | diesel/petrol |
| Gas Thaum tshav kub kub zog (W) | 2000 4000 |
| Kev siv roj (g / h) | 240/270 |
| Gas Siab | 30 mbar |
| Kev xa tawm cua sov Volume m3 / h | 287 max ua |
| Dej Tank Capacity | 10L |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub twj tso kua mis | 2.8bar ib |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm qhov system | 4.5bar ib |
| Rated Electric Supply Voltage | 220V/110V |
| Hluav taws xob cua sov | 900W 1800W |
| Hluav taws xob Dissipation | 3.9A/7.8A 7.8A/15.6A |
| Ua haujlwm (Environment) Kub | -25 degree - ntxiv rau 80 degree |
| Qhov hnyav (kg) | 15.6kg 2 |
| Qhov Loj (mm) | 510×450×300 |
| Ua haujlwm Altitude | Tsawg dua los yog sib npaug li 1500m |
3, Khoom Loj

4, Cov qauv khoom

5, Khoom Installaion

Lub tshuab cua sov yuav tsum tau muab tso rau hauv cov plag tsev, ob lub plag tsev lossis sub-plaub. Yog tias tsis muaj cov flooring tsim nyog, plywood tuaj yeem pib siv los ua qhov chaw thauj khoom.
★ Lub tshuab cua sov yuav tsum ruaj khov rau ntawm qhov chaw mounting nrog screws los tiv thaiv kev puas tsuaj rau cov yeeb nkab roj thaum tsav tsheb thiab ua rau muaj kev puas tsuaj.
6, Kev Kho Lub Plaub Hlis
Ua ntej txhua lub caij cua sov, cov haujlwm hauv qab no yuav tsum tau ua los ntawm cov kws tshaj lij:
Xyuas seb qhov cua nkag thiab qhov hluav taws xob puas muaj paug thiab txawv teb chaws.
Ntxuav sab nraud ntawm lub rhaub.
Tshawb xyuas corrosion thiab loosening ntawm cov pob qij txha.
Xyuas seb cov kav dej thiab cov kav dej puas raug thaiv lossis puas lawm.
Tshawb xyuas cov kab hluav taws xob kom pom kev.
7, Cov khoom pov thawj

7, Vim li cas thiaj xaiv peb?
1, Peb lub tuam txhab yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm lub tsheb cua sov thiab cov khoom siv cua txias hauv Suav teb, thiab cov neeg tsim khoom ntawm cov tub rog tsheb hauv Suav teb.
2, Kev Tswj Xyuas Zoo los ntawm tag nrho cov txheej txheem tsim khoom.
3, Kev soj ntsuam dav dav ntawm kev kho ua ntej ntim.
4, Xyoo 2006, peb lub tuam txhab tau dhau ISO / TS16949: 2002 kev tswj hwm kev tswj hwm ntawv pov thawj zoo.
5, Tom qab koj txiav txim, peb yuav ua raws li tag nrho cov txheej txheem thiab hloov kho rau koj. Sau cov khoom, Chaw thau khoom ntim thiab taug qab cov ntaub ntawv thauj khoom rau koj.
6, Txhua yam ntawm peb cov khoom koj txaus siab, lossis ib qho kev txiav txim siab uas koj xav tso, txhua yam khoom koj xav yuav, Thov qhia rau peb paub koj cov kev xav tau. Peb pab neeg yuav ua qhov zoo tshaj plaws los pab koj.
Cim npe nrov: 4kw cua thiab dej rhaub integrated tshuab rau diesel, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li

















