Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
6kw Diesel Cua Thiab Dej Chaw nres tsheb rhaub
6kw Diesel Cua Thiab Dej Chaw Nres Nkoj Heater yog lub tshuab cua sov tshwj xeeb rau cov caravan uas sib xyaw cov dej kub thiab cua sov. Lub tshuab cua sov no tsis tuaj yeem siv rau hauv tsheb npav lossis cov neeg nqa khoom txaus ntshai. Hebei Nanfeng Group yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm cov khoom siv cua sov thiab cua txias hauv Suav teb thiab cov neeg tsim khoom ntawm Suav tub rog tsheb.
Hauj lwm lawm
6kw Diesel Cua Thiab Dej Chaw nres tsheb rhaub
1, Khoom Taw Qhia

FJH-4/1C-E Model cua nres tsheb rhaub (tom qab no hu ua lub rhaub) yog lub rhaub tshwj xeeb rau cov caravan uas sib xyaw cov dej kub thiab cua sov. Lub tshuab cua sov no tsis tuaj yeem siv rau hauv tsheb npav lossis cov neeg nqa khoom txaus ntshai.
2, Khoom Parameter
| Rated Voltage | DC 12 V |
| Kev khiav hauj lwm voltage | DC 10.5V -16V |
| Lub sij hawm luv tshaj plaws siv zog | 8-10A |
| Kev siv hluav taws xob nruab nrab | 1.8-4A |
| Hom roj | diesel/petrol |
| Gas Thaum tshav kub kub zog (W) | 2000 4000 |
| Kev siv roj (g / h) | 240/270 |
| Gas Siab | 30 mbar |
| Kev xa tawm cua sov ntim m3/h | 287 max ua |
| Dej Tank Capacity | 10L |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub twj tso kua mis | 2.8bar ib |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm qhov system | 4.5bar ib |
| Rated Electric Supply Voltage | -220V/110V |
| Hluav taws xob cua sov | 900W 1800W |
| Hluav taws xob Dissipation | 3.9A/7.8A 7.8A/15.6A |
| Ua haujlwm (Environment) Kub | -25 degree - ntxiv rau 80 degree |
| Qhov hnyav (kg) | 15.6kg 2 |
| Qhov Loj (mm) | 510×450×300 |
| Ua haujlwm Altitude | Tsawg dua los yog sib npaug li 1500m |
3, Cov Khoom Siv Khoom

4, Kev ua haujlwm ruaj ntseg
-- Tus nqi ntws ntawm tus tswj lub siab yuav tsum tsawg kawg yog sib npaug rau qhov siab tshaj plaws ntawm kev siv tag nrho cov khoom siv los ntawm cov chaw tsim khoom ntawm lub installation.
-- Xyuas kom lub tsheb sab hauv yog qhov cua zoo. Lub cuab yeej tuaj yeem tso pa tawm thiab / lossis plua plav lossis av ntxhiab thaum siv. Tshwj xeeb tshaj yog tias nws tsis tau siv ntev.
-- Cov khoom no yog tsim los rau cov menyuam yaus hnub nyoog qis dua 8 xyoos thiab cov neeg tsis taus.
-- Kev ncaj ncees thiab nruj ntawm cov yeeb nkab tso pa yuav tsum tau kuaj xyuas tsis tu ncua, tshwj xeeb tshaj yog thaum kawg ntawm kev mus ncig ntev. Kuj xyuas cov installation ntawm cov khoom siv thiab cov panels.
--Tsis txhob tsuag dej ncaj qha rau ntawm lub dashboard thaum ntxuav lub tsheb.
5, Kev thov khoom

6, Cov Ntawv Pov Thawj Zoo

Cim npe nrov: 6kw diesel cua thiab dej chaw nres tsheb rhaub, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, hais
Koj Tseem Yuav Zoo Li

















