Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
NF Roj av Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob Cua&Dej Rhaub Combi Rhaub
NF combi rhaub dej kub thiab cua sov ua ke tshuab, uas tuaj yeem muab cov dej kub hauv tsev thaum ua kom sov cov neeg nyob. Lub rhaub dej no tso cai siv thaum tsav tsheb. Lub rhaub dej no tseem muaj lub luag haujlwm siv hluav taws xob cua sov hauv zos.
Hauj lwm lawm

Khoom piav qhia

Peb muaj diesel, roj av thiab LPG peb hom, koj tuaj yeem xaiv qhov koj xav tau.
Roj version (diesel thiab roj av) tam sim no muaj cov toj roob hauv pes, qhov siab tshaj plaws tuaj yeem ncav cuag 5000m.
Cov pa roj (LPG) tsuas muaj ib qho qauv qub, thiab qhov siab tshaj tuaj yeem ncav cuag 1500m.

Khoom ntsuas
| Yam khoom | Tus nqi |
| Nyob Voltage | DC12V |
| Kev Ua Haujlwm Voltage Ntau Yam | DC10.5V ~ 16V |
Lub Hwj Chim Siab Tshaj Plaws | 8-10A |
| Kev Siv Hluav Taws Xob Nruab Nrab | 1.8-4A |
| Roj yam | Roj/Roj av |
Roj Tshav Kub Kub (W) | 2000/4000 |
| Kev Siv Roj (g/H) | 240/270 lossis 510/550 |
| Tam sim no ntsiag to | 1mA ua |
Cua Cua Txias Ntim m3/h | 287max ua |
| Dej Tank Peev Xwm | 10L |
| Siab Tshaj Plaws Ntawm Dej Twj | 2,8 wb |
| Siab Tshaj Plaws Ntawm Qhov System | 4.5bar ib |
| Cov Hluav Taws Xob Cov Hluav Taws Xob | ~220V/110V |
Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob | 900W/1800W |
Hluav Taws Xob Hluav Taws Xob | 3.9A/7.8A lossis 7.8A/15.6A |
Ua hauj lwm (Ib puag ncig) | -25℃~+80℃ |
| Ua haujlwm siab | ≤5000m |
| Qhov hnyav (Kg) | 15.6Kg (tsis muaj dej) |
| Qhov ntev (hli) | 510×450×300 |
| Kev tiv thaiv qib | IP21 |
| Maub los | Cov maub los |
NF combi rhaub dej kub thiab cua sov ua ke tshuab, uas tuaj yeem muab cov dej kub hauv tsev thaum ua kom sov cov neeg nyob. Lub rhaub dej no tso cai siv thaum tsav tsheb. Lub rhaub dej no tseem muaj lub luag haujlwm siv hluav taws xob cua sov hauv zos.
Kev Txhim Kho Piv Txwv Ntawm NF Combi Rhaub





Prouduct daim ntawv thov

Cim npe nrov: nf roj av hluav taws xob cua tshuab&dej rhaub combi rhaub, Tuam Tshoj, Hoobkas, cov chaw muag khoom, chaw tsim khoom, tus muag khoom, lag luam wholesale, hais tawm
Koj Tseem Yuav Zoo Li



















