Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
PTC Coolant rhaub rau EV
Hebei Nanfeng Group tau tsim lub tshuab cua sov rau ntau tshaj 30 xyoo, thiab peb lub tuam txhab yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm lub tsheb cua sov thiab cov khoom siv cua txias hauv Suav teb thiab cov neeg tsim khoom ntawm cov tub rog tsheb hauv Suav teb.7KW PTC hluav taws xob rhaub rau EV tsheb tshwj xeeb tsim rau hluav taws xob. tsheb thiab muaj qhov zoo ntawm cov cua kub ceev thiab kev tiv thaiv ib puag ncig.
Hauj lwm lawm
PTC Coolant rhaub rau EV
Khoom Description

Lub zog tshiab lub zog ntshiab hluav taws xob lub roj teeb pob cua sov yog siv ob txoj hauv kev: ua ntej cua sov thiab cua sov. Cov roj hluav taws xob hluav taws xob hluav taws xob hluav taws xob tau nruab rau ntawm lub zog hluav taws xob tshiab nrog lub tshuab hluav taws xob cua sov, uas hloov cov cua sov mus rau cov roj teeb pob kom ua tiav qhov kev ua haujlwm tsis tu ncua. Lub high-voltage tshiab lub zog hluav taws xob rhaub nruab ib lub PTC rhaub rau hybrid cov nyiaj tau los tshiab hluav taws xob tsheb, uas hloov cov cua sov mus rau lub tsheb hluav taws xob lub roj teeb pob kom preheated thiab tswj nws cov kev ua hauj lwm kub.

Cov khoom siv hluav taws xob PTC muaj qhov zoo ntawm cov khoom siv hluav taws xob tsawg thiab kev hloov hluav taws xob siab, thiab yog qhov ntsuas kub tsis siv neeg, txuag hluav taws xob txuag hluav taws xob. Cov khoom siv hluav taws xob PTC tau txhim kho nws cov cua sov dissipation vim yog siv cov khoom siv hluav taws xob U-shaped corrugated heat sink, thiab tau sib xyaw ua ke qhov zoo ntawm gluing thiab txhua yam hom, thiab tau txiav txim siab txog ntau yam thermal thiab hluav taws xob tshwm sim ntawm ptc cua sov caij ntawm ua haujlwm, nrog kev sib raug zoo, zoo heev thermal conductivity thiab tshav kub dissipation, high efficiency, kev nyab xeeb thiab kev ntseeg tau.
Cov khoom parameter
| Rated zog (kw) | 7 kWm |
| Rated voltage (VDC) | DC 600V |
| Ua haujlwm Voltage | DC 450-750V |
| Controller tsawg voltage (V) | DC 9-32V |
| Ua haujlwm qhov kub thiab txias | -40 ~ 85 degree |
| Cia kub | -40 ~ 120 degree |
| Kev tiv thaiv qib | IP67 |
| Kev sib txuas lus raws tu qauv | YOG |
Khoom duab


Daim ntawv thov




Cim npe nrov: ptc coolant rhaub rau ev, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, hais
Koj Tseem Yuav Zoo Li



















