Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
Hluav taws xob tsheb PTC Coolant rhaub
NF Electric tsheb PTC coolant rhaub yog tsim rau hybrid roj teeb tsheb thiab yog tsuas yog siv raws li lub ntsiab tshav kub qhov chaw rau kub tswj nyob rau hauv lub tsheb.
Cov nyhuv cua sov ntawm cov khoom yog nrawm dua li ntawm lub cav combustion sab hauv. Thaum cov txheej txheem cua sov, cov hluav taws xob hluav taws xob tau zoo hloov mus rau hauv lub zog hluav taws xob los ntawm PTC tivthaiv.
Hauj lwm lawm
Product Description


Hluav taws xob tsheb PTC Coolant Heater cua sov cov nyhuv yog siab dua li ntawm lub cav combustion sab hauv. Feem ntau yog siv rau roj teeb kev tswj qhov kub thiab txias (cua sov rau kev khiav hauj lwm kub) thiab roj cell startup loads.
Lub hom phiaj ntawm PTC hluav taws xob rhaub hauv daim ntawv thov yog los hloov lub cav thaiv raws li qhov tseem ceeb ntawm cov cua sov. Los ntawm kev muab lub zog rau PTC cua sov pab pawg, PTC cua sov tivthaiv yog rhuab, thiab qhov nruab nrab nyob rau hauv lub circulating pipeline ntawm lub cua sov system yog rhuab los ntawm tshav kub exchanger.
Vim nws tsis tshua muaj thermal mass, lub coolant rhaub muaj lub siab thermal zog ceev nrog lub sij hawm luv luv. Raws li qhov tshwm sim, thev naus laus zis rub tawm lub zog ntawm lub roj teeb tsawg dua los ntawm cov tshuab sib piv, uas ua rau muaj kev nce ntxiv rau kev tsav tsheb nkaus xwb. Tsis tas li ntawd, thev naus laus zis tsim kom muaj kev nyab xeeb ntawm lub tsheb sab hauv kub hauv lub sijhawm luv luv.
Khoom Parameter
| Nruab nrab kub | -40 degree -90 degree |
| Hom nruab nrab | Dej: ethylene glycol / 50:50 |
| Lub zog / KW | 5KW @ 60 degree, 10L / min |
| Brust siab | 5bar ua |
| Rwb thaiv tsev kuj MΩ | Ntau tshaj lossis sib npaug rau 50 @ DC1000V |
| Kev sib txuas lus raws tu qauv | YOG |
| Connector IP ntsuam xyuas (siab thiab qis voltage) | IP67 |
| High voltage woking voltage / V (DC) | 450-750 |
| Tsawg voltage khiav hauj lwm voltage / V (DC) | 9-32 |
| Tsawg voltage quiescent tam sim no | <{0}}.1mA |

Daim ntawv thov

Lub tsheb fais fab PTC coolant rhaub feem ntau yog siv nyob rau hauv roj cell thermal tswj systems, thiab cua sov ntawm lub tsheb cabs thiab cov neeg nrog caij compartments. Muaj overcurrent, luv Circuit Court, overheating thiab lwm yam kev tiv thaiv kev ua haujlwm. Kev tsim cov sealing tsis tu ncua tuaj yeem txhim kho kev ntseeg tau.
Ntim

Reduntant sealing tsim thiab siab system ntseeg tau
FAQ
Q: Koj lub sijhawm khoom xa tuaj yog dab tsi?
A: Peb lub sijhawm xa khoom zoo ib yam yog FOB Beijing. Peb kuj lees txais EXW, CFR, CIF, DDP, DDU thiab lwm yam. Peb yuav muab cov nqi thauj khoom rau koj thiab koj tuaj yeem xaiv qhov uas yooj yim tshaj plaws rau koj.
Q: Koj lub sijhawm them nyiaj yog dab tsi?
A: 100% T / T them ua ntej xa khoom.
Q: Peb puas tuaj yeem siv peb lub logo?
A: Yog lawm, peb tuaj yeem luam koj tus kheej lub logo raws li koj qhov kev thov.
Q.Yuav ua li cas koj zoo lav?
A. Peb muaj 100 feem pua zoo lav rau cov neeg siv khoom. Peb yuav ua lub luag haujlwm rau txhua qhov teeb meem zoo. Kev tsim cov sealing tsis tu ncua tuaj yeem txhim kho kev ntseeg tau.
Cim npe nrov: hluav taws xob tsheb ptc coolant rhaub, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li
















