Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina

HVC High Voltage Coolant rhaub rau hluav taws xob tsheb
High Voltage Dej rhaub muaj peev xwm muab cua sov rau lub cockpit kom muaj kev ruaj ntseg defrosting thiab defogging, los yog rau lwm yam mechanisms uas yuav tsum tau kub tswj.
Hauj lwm lawm
HVC High Voltage Coolant rhaub rau hluav taws xob tsheb
Product Description

HVC high voltage coolant rhaub tuaj yeem siv los txhim kho roj teeb lub zog hauv EVs thiab HEVs. Tsis tas li ntawd, nws tso cai rau lub tsev txias txias kom tsim tau lub sijhawm luv luv ua rau muaj kev tsav tsheb zoo dua thiab cov neeg caij tsheb. Nrog lub zog thermal siab ceev thiab lub sij hawm teb ceev ceev vim lawv cov thermal tsis tshua muaj, cov cua sov no kuj txuas ntxiv cov hluav taws xob hluav taws xob uas siv hluav taws xob tsawg dua thaum lawv siv lub zog tsawg dua ntawm lub roj teeb.
Khoom Parameters
| Yam khoom | WPTC-10 |
| Cua sov tso zis | 2500 ± 10 feem pua @ 25L / min, Tin =40 degree |
| Rated voltage (VDC) | 220V |
| Ua haujlwm voltage (VDC) | 175-276V |
| Controller tsawg voltage | 9-16 los yog 18-32V |
| Tswj teeb liab | Relay tswj |
| Heater dimension | 209.6 * 123.4 * 80.7 hli |
| Installation dimension | 189.6 * 70 hli |
| Joint dimension | φ20 hli |
| High voltage connector | ATP06-2S-NFK |
| Tsawg voltage connectors | 282080-1 (TE) |
| Kev tiv thaiv tag nrho | IP67 |
| Cua sov hnyav | 1.95 ± 0.1kg |

Product details


Kev Tiv Thaiv Kev Tiv Thaiv

1. Ua tib zoo saib xyuas qhov kev txhim kho ruaj khov ua ntej lub hwj chim rau, thiab kev txhim khu kev qha ntawm lub connector.
2. Cov xaim hauv av muaj kev ntseeg tau zoo los tiv thaiv hluav taws xob zoo li qub los ntawm cov khoom puas.
3.Antifreeze yuav tsum tsis txhob muaj impurities los tiv thaiv clogging ntawm lub tank dej.
4. Tom qab unpacking, thov nco ntsoov xyuas seb puas muaj kev puas tsuaj los ntawm kev thauj mus los. Kev puas tsuaj tshwm sim los ntawm kev teeb tsa thiab kev siv tsis raug (nrog rau kev siv thiab kev teeb tsa kev teeb tsa tshaj li qhov tau teev tseg hauv cov lus qhia tshwj xeeb) tsis suav nrog lub warranty.
Kev ceev faj rau kev siv PTC dej rhaub rhaub
Tus nqi dej ntws hauv lub voj voog dej ntau dua lossis sib npaug li 4L / min, yog tias tus nqi ntws qis dhau, nws yuav ua rau muaj kev tiv thaiv kub heev.
Fault phenomenon Fault ua rau Corrective Measures
| Fault phenomenon | Ua txhaum | Kev ntsuas kho |
| Siv tsis tau | Lub high-voltage connector tsis ntsaws rau hauv los yog kev sib cuag tsis zoo | Xyuas seb lub high-voltage connector puas nyob rau hauv kev sib cuag zoo |
| Lub connector uas tsis muaj hluav taws xob tsis txuas los yog tsis muaj kev sib cuag | Xyuas seb qhov txuas hluav taws xob qis puas muaj kev sib cuag zoo | |
| Tsawg rwb thaiv tsev tsis kam | Hloov PTC dej rhaub rhaub | |
| Tsis muaj cua sov | High voltage connector puas los yog kev sib cuag tsis zoo | Xyuas seb qhov hluav taws xob txuas hluav taws xob puas muaj kev sib cuag zoo |
| Qhov hluav taws xob tsawg-voltage connector puas los yog nyob rau hauv kev sib cuag tsis zoo | Xyuas seb qhov txuas hluav taws xob qis puas muaj kev sib cuag zoo | |
| Ua cua sov qeeb | Cov dej kub qis qis pib qeeb | Tsis muaj |
| Tsawg high voltage thiab pib qeeb | Kho qhov voltage | |
| Antifreeze flow rate yog me me | Kho tus nqi ntws | |
| Txoj kev dej thaiv | Ntxuav txoj kev dej |
Daim ntawv pov thawj

Daim ntawv thov


Kev xa khoom

Cim npe nrov: hvc high voltage coolant rhaub rau hluav taws xob tsheb, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li












