Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
4kw RV Diesel Chaw Nres Tsheb Rhaub
4kw RV diesel chaw nres tsheb rhaub Khoom muag lus 1_12V Lub hwj chim qaum 2_ LCD hloov Ua lub taub hau hlau 3_ LCD hloov rov qab lub hau 4_ LCD hloov lub rooj muag khoom 5_ Kev Ntsuas Tus Kheej Ntsia M3 * 10 6_ LCD tswj hloov 7_ Hla lub taub hau tiaj tus kheej taub hau ntsaws ntsia hlau M3 * 6 8_ Ntsia tus kheej ntsia hlau ST5 * 25 9_ Rhaub 10_ Tswj ...
Hauj lwm lawm
Cov ntsiab lus khoom

1_12V Lub hwj chim qaum 2_ LCD hloov Lub taub hau hlau 3_ LCD hloov rov qab lub hau 4_ LCD hloov txuas lub nrig 5_ Tus kheej ntsia hlau ntsia hlau M3 * 10 6_ LCD tswj kev hloov 7_ Hla lub taub hau tiaj tus kheej taub hau ntsaws ntsia hlau M3 * 6 8_ Kev ntsuas tus kheej tapping ntsia hlau ST5 * 25 9_ Rhaub 10_ Cov kab hluav taws xob npog 11_ Sab nraud qhov kub thiab txias sensor txhuas hlau 12_ Sab nraud qhov kub thiab txias sensor 13_Fuelpump txuas 14_Fuel twj 15_Fuel yeeb nkab clamp (φ9-11) 16_Damper 17_Fuel yeeb nkab txuas 18_6-Roj yeeb nkab (trsparent, los ntawm lub taub rhaub mus rau roj twj tso kua mis) 19_Fuel yeeb nkab clamp (φ8- 10) 20_ Roj yeeb nkab (xiav, los ntawm roj tank mus rau roj twj tso kua mis) 21_φ10 Hlau (dej) yeeb nkab lub luj tshib hloov haum 22_ Hose (dej) hloov txoj haujlwm haum 23_ Nqa yeeb nkab mounting clamp 24_ Tus kheej tapping ntsia hlau ST3.5 × 25 25_ Cua nqus yeeb nkab 26_ German hom clamp 27_ Cov yeeb nkab pa tawm 28_ Txoj hlua khi roj hmab 29_ (Lub taub tso pa tawm) clamp 30_ Kev nkag thiab tso pa sib txuas ua ke cowl31_ Nkag thiab hluav taws xob ua ke npog 32_ Lub qhov hluav taws xob 33_ Cov pa hluav taws kub 34_ Txoj kev ciav hlau clamp 35_φ60T-yeeb nkab 36_φ60 Sib txuas 37_φ60 Luj 38_ G1 / 2-φ10 Ferru phim 39 Txhuam valve 40_ G1 / 2 T yeeb nkab 41_ Txo valve 42_Filter 43_Fuel xuas yeeb nkab 44_Self tapping tus kheej drilling ntsia hlau ST5 * 30
A_ Txuas rau 12V Roj Teeb B_ txuas rau cov cuab yeej siv dej C_ txuas rau lub taub dej systemD_Kawm tawm hauv lub tsheb E_ Hook , clamp LCD switcher qaum
Techcov ntaub ntawv nology
| Cov movies Voltage | DC12V |
| Kev Siv Cov Khw Khoom Kim Heev | DC10.5V ~ 16V |
| Lub sijhawm ncua luv kawg yog siv fais fab ntau | 8-10A |
| Qhov Kev Siv Hluav Taws Xob nruab nrab | 1.8-4 |
| Roj hom | Diesel |
| Quiescent tam sim no | 1mA |
| Sov Huab Cua Ntim Ntim m3 / h | 287max |
| Muaj peev xwm Dej Tank | 10L |
| Siab Tshaj Plaws Ntawm Cov Twj Tso Kua Mis | 2.8bar |
| Cov Hluav Taws Xob Cov Hluav Taws Xob | ~220V |
| Kev tiv thaiv theem | IP21 |
| Luj (Kg) | 15.6Kg (tsis muaj dej) |
| Qhov ntev (hli) | 510*450*300 |
| Siab Tshaj Plaws Ntawm Qhov System | 4.5bar |
Muaj nuj nqi
Rhaub yog lub rhaub dej kub thiab cua sov sib xyaw tshuab, uas tuaj yeem muab cov dej kub hauv tsev thaum muab cov cua sov ua kom sov. Lub tshuab cua sov no tso cai siv thaum tsav tsheb. Lub rhaub dej kub no tseem muaj kev ua haujlwm ntawm kev siv hluav taws xob hauv cheeb tsam cua sov.
Cim npe nrov: 4kw rv diesel chaw nres tsheb rhaub, Suav teb, koom xwm, cov chaw muag khoom, chaw tsim khoom, muag, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li


















