Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
High Quality Combi rhaub rau RV Camper
Dej thiab cua sib xyaw ua ke rhaub rau RV yog lub rhaub tshwj xeeb rau cov caravan uas sib xyaw cov dej kub thiab cua sov. Lub tshuab cua sov no tsis tuaj yeem siv rau hauv tsheb npav lossis cov neeg nqa khoom txaus ntshai. Hebei Nanfeng Group yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm cov khoom siv cua sov thiab cua txias hauv Suav teb thiab cov neeg tsim khoom ntawm Suav tub rog tsheb.
Hauj lwm lawm
High Quality Combi rhaub rau RV Camper
Khoom Description

Tswj Vaj Huam Sib Luag:

Main nta thiab Cheebtsam
Cua sov muaj nuj nqi: RV lub rhaub dej kub thiab cua kub cua sov feem ntau yog nruab nrog cua sov ua haujlwm, uas tuaj yeem hloov cua sov mus rau tag nrho RV los ntawm cov cua kub kom ntseeg tau tias qhov kub nyob hauv tsev nyob rau hauv huab cua txias.
Cov dej kub: Lub tshuab tag nrho-hauv-ib qho no muaj lub tshuab ua dej kub uas tuaj yeem muab dej kub rau RV. Cov neeg siv tuaj yeem siv cov dej kub no kom tau raws li lawv cov da dej, ntxhua khaub ncaws thiab chav ua noj xav tau.
Kev tsim qauv tsim: Vim muaj qhov txwv tsis pub muaj nyob hauv RVs, tag nrho-hauv-ib RV cov cua kub cua sov thiab cov cua sov cua sov feem ntau txais yuav cov qauv tsim, kev sib xyaw ua kom sov thiab dej kub ua haujlwm rau hauv ib lub cuab yeej kom txuag tau qhov chaw siab tshaj plaws.
Kev ua haujlwm siab: Advanced RV lub rhaub dej kub thiab cua sov cua sov feem ntau siv cov cuab yeej ua haujlwm siab kom ua kom muaj cua sov txaus thiab dej kub nyob rau hauv cov khoom siv hluav taws xob tsawg.
Kev tswj kev txawj ntse: Qee cov qauv muaj cov kev tswj xyuas ntse uas tuaj yeem kho qhov kev ua haujlwm tsis zoo ntawm cov cua kub thiab dej kub raws li qhov kub thiab txias hauv tsev thiab cov neeg siv xav tau.
Kev nyab xeeb: txhawm rau ua kom muaj kev nyab xeeb ntawm cov neeg siv, hom no txhua yam-hauv-ib lub tshuab feem ntau muaj kev tiv thaiv kev nyab xeeb, xws li kev tiv thaiv kub dhau, tiv thaiv dhau-voltage, thiab lwm yam.
Khoom Parameters
| Rated Voltage | DC 12 V |
| Kev khiav hauj lwm voltage | DC 10.5V -16V |
| Lub sij hawm luv tshaj plaws siv zog | 8-10A |
| Kev siv hluav taws xob nruab nrab | 1.8-4A |
| Hom roj | diesel/petrol |
| Gas Thaum tshav kub kub zog (W) | 2000 4000 |
| Kev siv roj (g / h) | 240/270 |
| Gas Siab | 30 mbar |
| Cua sov Delivery Volume m3/h | 287 max ua |
| Dej Tank Capacity | 10L |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub twj tso kua mis | 2.8bar ib |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm qhov system | 4.5bar ib |
| Rated Electric Supply Voltage | -220V/110V |
| Hluav taws xob cua sov | 900W 1800W |
| Hluav taws xob Dissipation | 3.9A/7.8A 7.8A/15.6A |
| Ua haujlwm (Environment) Kub | -25 degree -+80 degree |
| Qhov hnyav (kg) | 15.6kg 2 |
| Qhov Loj (mm) | 510×450×300 |
| Ua haujlwm Altitude | Tsawg dua los yog sib npaug li 1500m |
Installation thiab Application




Ntim

Cim npe nrov: zoo siab combi rhaub rau rv camper, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li
















