Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina

DC-23DR
Hebei Nanfeng Cov Khoom Siv Tsheb (Pab Pawg) Co., Ltd, uas yog tib lub xa khoom rau cov tsheb tub rog Suav. Peb cov khoom tsis yog tsuas yog nrov hauv Suav teb, tab sis kuj xa tawm mus rau lwm lub teb chaws, xws li Kaus Lim Qab Teb, Russia, Ukraine, thiab lwm yam.
Hauj lwm lawm
Tsheb DC compressor tub yees txias-23DR

| Qauv | DC-23DR |
| Net ntim | 23L |
| Ntsig Kub | -5~10℃ |
| Khov hom tub yees | DC compressor tub yees |
| Npuas txheej | Ib puag ncig tus phooj ywg cov khoom siv cyclopentane |
| Lub Zog | DC40W |
| Kev tsuj roj | DC: 12V / 24V (hloov pauv tsis siv neeg) |
| Cov khoom loj | dav 440 x qhov tob 715 x qhov siab 215 hli |
| Packing loj | dav 515 x qhov tob 770 x qhov siab 280 hli |
| Nyhav | Nyhav 16kg / Tag nrho qhov hnyav 21 kg |
Cim npe nrov: dc-23dr, Tuam Tshoj, Hoobkas, cov chaw muag khoom, chaw muag khoom, chaw muag khoom, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li










