Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
High Voltage rhaub Automotive
High Voltage Dej rhaub muaj peev xwm muab cua sov rau lub cockpit kom muaj kev ruaj ntseg defrosting thiab defogging, los yog rau lwm yam mechanisms uas yuav tsum tau kub tswj.
Hauj lwm lawm
High Voltage rhaub Automotive
Product Description

PTC rhaub txais PTCR kub-sensitive ceramic caij, uas yog tsim los ntawm ob peb ib daim ua ke nrog corrugated tshav kub-dissipating txhuas strips los ntawm high-temperature nplaum bonding, uas muaj qhov zoo tshaj plaws zoo ntawm me me thermal kuj thiab high heat exchange efficiency.
Nws qhov tseem ceeb tshaj plaws yog nws txoj kev nyab xeeb, uas yog, thaum lub kiv cua tsis ua haujlwm thiab cov khoom lag luam, lub zog ntawm PTC lub rhaub yuav cia li poob qis vim tsis txaus cua sov. Lub sijhawm no, qhov kub thiab txias ntawm lub tshuab cua sov yog khaws cia ntawm qhov kub ntawm Curie (feem ntau 240 degree), thiaj li tsis ua rau "redness" tshwm sim nyob rau saum npoo ntawm lub tshuab hluav taws xob cua sov tube rhaub, uas tshem tawm qhov tsis txaus ntshai ntawm kev sib tsoo. .
Khoom Parameters
| Yam khoom | WPTC-10 |
| Cua sov tso zis | 2500 ± 10 feem pua @ 25L / min, Tin =40 degree |
| Rated voltage (VDC) | 220V |
| Ua haujlwm voltage (VDC) | 175-276V |
| Controller tsawg voltage | 9-16 los yog 18-32V |
| Tswj teeb liab | Relay tswj |
| Heater dimension | 209.6 * 123.4 * 80.7 hli |
| Installation dimension | 189.6 * 70 hli |
| Joint dimension | φ20 hli |
| High voltage connector | ATP06-2S-NFK |
| Tsawg voltage connectors | 282080-1 (TE) |
| Kev tiv thaiv tag nrho | IP67 |
| Cua sov hnyav | 1.95 ± 0.1kg |

Rau qhov kev xav tau ntawm qhov hluav taws xob ntawm 170 ~ 275V, PTC daim ntawv txais 2.4mm thickness, Tc245 degree, kom ntseeg tau tias muaj zog tiv taus thiab kav ntev, thiab cov cua kub hauv cov tub ntxhais ntawm cov khoom tau muab tso rau hauv ib pawg.
Txhawm rau kom ntseeg tau tias qib kev tiv thaiv ntawm cov khoom IP67, ntxig cov khoom siv cua sov ntawm cov khoom rau hauv lub hauv paus qis ntawm lub kaum sab xis, npog lub nozzle sealing nplhaib, nias lub nraub qaum sab nrauv nrog lub phaj siab, thiab tom qab ntawd muab khi nrog potting kua nplaum. hauv qab lub hauv paus, thiab muab khi rau hauv hom D. saum npoo ntawm lub raj. Tom qab sib sau ua ke lwm qhov chaw, siv lub gasket los nias thiab kaw ntawm lub hauv paus sab saud thiab qis kom ntseeg tau tias cov dej tsis zoo ntawm cov khoom.
Product details


Kev Tiv Thaiv Kev Tiv Thaiv

1.Ua ntej lub hwj chim-on, xyuam xim rau lub installation yog ruaj, thiab cov connectors muaj kev ntseeg siab.
2.Cov xaim hauv av txuas nrog kev ntseeg tau los tiv thaiv hluav taws xob zoo li qub los ntawm kev puas tsuaj.
3.Antifreeze yuav tsum tsis txhob muaj impurities los tiv thaiv clogging ntawm lub tank dej.
4.Tom qab unpacking, nco ntsoov xyuas seb puas muaj kev puas tsuaj los ntawm kev thauj mus los. Kev puas tsuaj tshwm sim los ntawm kev teeb tsa thiab kev siv tsis raug (nrog rau kev siv thiab kev teeb tsa kev teeb tsa tshaj li qhov tau teev tseg hauv cov lus qhia tshwj xeeb) tsis suav nrog lub warranty.
Daim ntawv pov thawj

Daim ntawv thov


Kev xa khoom

Cim npe nrov: high voltage rhaub automotive, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, hais
Koj Tseem Yuav Zoo Li


















