Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
8KW PTC Dej Rhaub Tshiab Zog
Hebei Nanfeng Group yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm cov tshuab hluav taws xob hauv Suav teb thiab tsuas yog tus tsim khoom ntawm cov tub rog tsheb hauv Suav teb.This 8kw PTC dej rhaub lub zog tshiab yog siv los ua cua sov rau cov neeg caij tsheb, thiab defrosting thiab defogging lub qhov rais, los yog lub hwj chim roj teeb thermal. tswj roj teeb preheating.
Hauj lwm lawm
8KW PTC Dej Rhaub Tshiab Zog
Khoom Description

PTC lub rhaub dej kub muaj qhov tswj hwm tus kheej PTC cua sov, sib cais los ntawm dej thiab hluav taws xob, muaj kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha. Cov qauv yooj yim, siab thermal efficiency, waterproof mus txog IP67. Kev laus hauv hluav taws xob tsawg thiab lub neej ua haujlwm ntev. Tsis tas li ntawd, PTC cua txias cua sov muaj cov txheej txheem ntawm cov cua sov ua haujlwm, Frost tsis kam, corrosion kuj, kev co kuj thiab electromagnetic cuam tshuam tsis kam. Cov cua sov hauv lub tsheb yog qhov tsim nyog rau cua sov. Roj-powered tsheb thiab hybrid-powered tsheb tuaj yeem nqus cua sov los ntawm lub cav. Lub tshuab hluav taws xob ntawm lub tsheb hluav taws xob tsis tsim hluav taws xob ntau npaum li lub cav, yog li PTC cov cua sov yuav tsum tau muab ntsia kom tau raws li qhov xav tau cua sov hauv lub caij ntuj no. Hom PTC cua txias cua sov no yog siv dav hauv tsheb hluav taws xob cua sov tswj qhov system vim nws cov cua sov zoo, txawm tias cua sov faib, kev nyab xeeb thiab kev ntseeg tau.
Cov khoom siv tuaj yeem siv ib leeg los hloov cov khoom siv roj ua kua ua kua, ua tiav kev txuag hluav taws xob thiab txuag nqi. Nyob rau hauv cov cheeb tsam txias heev, vim tsis muaj hluav taws xob, nws tuaj yeem siv ntxiv rau lub tshuab ua kua roj. Hom kev ua haujlwm yog txuas lub qhov cub hluav taws xob huv hauv series nrog lub tshuab hluav taws xob roj, uas lees paub qhov xav tau rau lub twj tso kua mis ntxiv raws li qhov xav tau tiag tiag txhawm rau txhim kho lub zog ncig.
Lub tshuab cua sov feem ntau yog siv los ua cua sov rau cov neeg caij tsheb, defrosting thiab defogging lub qhov rais, los yog preheating lub hwj chim roj teeb thermal tswj roj teeb kom tau raws li cov kev cai thiab kev ua haujlwm.
Khoom Parameter
| Hwj chim | 8 000W ± 10 feem pua (600VDC, T_In=60 degree ± 5 degree, ntws=10L / min ± 0.5L / min) KW |
| Flow kuj | 4.6 ( tub yees T=25 degree , ntws tus nqi=10L / min) KPa |
| Nruam siab | 0.6 MPa |
| Cia kub | -40 ~ 105 degree |
| Siv qhov kub thiab txias | -40 ~ 105 degree |
| Voltage ntau (high voltage) | 600V (450 ~ 750V) / 350V (250 ~ 450V) yeem |
| Voltage ntau (tsawg voltage) | 12V (9 ~ 16V) / 24V (16 ~ 32V) yeem |
| txheeb ze humidity | 5 ~ 95 feem pua |
| Cov khoom siv tam sim no | 0~14.5 A |
| Inrush tam sim no | Tsawg dua lossis sib npaug li 25 A |
| Tsaus tam sim no | Tsawg dua los yog sib npaug rau 0.1 mA |
| Rwb thaiv tsev withstand voltage | 3500VDC / 5mA / 60s, tsis tawg, flashover thiab lwm yam tshwm sim |
| Rwb thaiv tsev tsis kam | 1000VDC / 200MΩ / 5s |
| Qhov hnyav | Tsawg dua los yog sib npaug li 3.3 Kg |
| Tshem tawm lub sijhawm | 5s (60V) |
| IP tiv thaiv (PTC sib dhos) | IP67 |
| Cua sov cua nruj Applied voltage | 0.4MPa, sim 3min, to tsawg dua 500Par |
| Kev sib txuas lus | CAN2.0 / Lin2.1 |
Cov Khoom Paub meej




Khoom Installation



Khoom nta
1, Kev tswj tus kheej qhov kub thiab txias PTC cua sov, sib cais los ntawm dej thiab hluav taws xob, muaj kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha.
2, Cov qauv yooj yim, kev ua haujlwm siab thermal, IP67 qib dej tsis zoo.
3, Lub zog me me kev laus thiab kev ua haujlwm ntev.
4, Nws muaj cov yam ntxwv ntawm qhov kub thiab txias tsis kam, txias tsis kam, corrosion kuj, kev co kuj, thiab electromagnetic cuam tshuam tsis kam.
5, Cov khoom yuav tsum raug cim nrog cov khoom siv rov ua dua thiab rov siv dua, uas ua raws li; "Q/LQB C-139 Auto Parts Recyclability Marking", thiab cov ntaub ntawv siv tau raws li "Q/LQB C-140 Yuav Tsum Tau Txwv Cov Khoom Siv Hauv Tsheb (Tsheb Neeg Nrog Kev)".
Cov khoom siv


Cov khoom pov thawj

FAQ
1. Q: Kuv tuaj yeem tau txais kev pabcuam tom qab li cas?
A: Peb yuav xa cov khoom seem rau koj dawb yog tias muaj teeb meem los ntawm peb. Yog tias nws yog cov teeb meem ntawm cov txiv neej, peb kuj xa cov khoom seem, txawm li cas los xij nws raug them. Txhua yam teeb meem, koj tuaj yeem hu rau peb ncaj qha.
2. Q: Kuv tuaj yeem ntseeg koj lub tuam txhab li cas?
A: Nrog rau 20- xyoo-kev tsim qauv, peb tuaj yeem muab cov lus qhia tsim nyog rau koj thiab tus nqi qis tshaj
3. Q: Puas yog koj tus nqi sib tw?
A: Tsuas yog qhov chaw nres tsheb zoo tshaj plaws peb muab. Muaj tseeb peb yuav muab koj lub Hoobkas nqi zoo tshaj plaws raws li cov khoom lag luam zoo tshaj thiab kev pabcuam.
4. Q: Vim li cas thiaj xaiv peb?
A: Peb yog lub tuam txhab ua lag luam ntawm lub tshuab hluav taws xob hauv Suav teb.
5. Q: Koj lub Hoobkas ua li cas txog kev tswj xyuas zoo?
A: CE daim ntawv pov thawj. Ib Xyoo Zoo Warranty.
Cim npe nrov: 8kw ptc dej rhaub tshiab zog, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, hais
Koj Tseem Yuav Zoo Li

















