Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
8KW roj teeb PTC Coolant rhaub
Hebei Nanfeng Group tau tsim lub tshuab cua sov rau ntau tshaj 30 xyoo, thiab peb lub tuam txhab yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm cov tsheb cua sov thiab cov khoom siv cua txias hauv Suav teb thiab cov neeg tsim khoom ntawm cov tub rog tsheb hauv Suav teb.8KW roj teeb PTC coolant rhaub yog tshwj xeeb tsim rau cov tsheb fais fab thiab muaj qhov zoo ntawm cov cua kub ceev thiab kev tiv thaiv ib puag ncig.
Hauj lwm lawm
8KW roj teeb PTC Coolant rhaub
Khoom Description

Qhov zoo ntawm PTC coolant rhaub:
1. Ua kom muaj zog ntxiv: High voltage PTC cov cua sov yog paub txog lawv cov kev ua tau zoo heev. Siv hluav taws xob high-voltage, HVCH rhaub tuaj yeem ncav cuag qhov xav tau kub sai, muab cov cua sov hauv lub tsheb. Lub peev xwm cua kub ceev no tsis tsuas yog txhim kho cov neeg caij tsheb kev nplij siab, tab sis kuj pab txo qis kev siv hluav taws xob thiab yog li txhim kho lub zog ua haujlwm.
2. Kev nplij siab ntxiv: Lub tshuab hluav taws xob muaj hluav taws xob ntau lub tshuab cua txias ua kom muaj kev nyab xeeb ntawm kev tsav tsheb txawm tias nyob hauv huab cua txias tshaj plaws. Los ntawm kev muab cov cua sov tam sim, zoo ib yam, HVCH system tshem tawm qhov xav tau rau lub sijhawm sov so ntev thiab tsis txaus siab rau sab hauv txias thaum pib tsav tsheb. Tsis tas li ntawd, cov cua sov no muab cov defrosting zoo rau kev tsav tsheb nyab xeeb.
3. Kev daws teeb meem ib puag ncig: Raws li lub ntiaj teb paub ntau dua ntawm cov teeb meem ib puag ncig, kev lag luam tsheb tau ua haujlwm los txo nws cov pa roj carbon hneev taw. HVCH radiators ua tau raws li cov hom phiaj kev ruaj ntseg. Cov cua sov no ua haujlwm tau zoo dua thiab pab txo qis hluav taws xob pov tseg thiab txo qis emissions. Los ntawm kev xaiv lub tshuab cua txias txias, cov neeg tsim khoom tuaj yeem pab txhawb rau lub neej yav tom ntej.
Cov Khoom Paub meej






Khoom Parameter
| Hwj chim | 8KW ± 10% (600VDC, T_In=60 degree ± 5 degree, ntws=10L / min ± 0.5L / min) |
| Flow kuj | 4.6 ( tub yees T=25 degree , ntws tus nqi=10L / min) KPa |
| Nruam siab | 0.6 MPa |
| Cia kub | -40 ~ 105 degree |
| Siv qhov kub thiab txias | -40 ~ 105 degree |
| Voltage ntau (high voltage) | 600V (450 ~ 750V) / 350V (250 ~ 450V) yeem |
| Voltage ntau (tsawg voltage) | 12V (9 ~ 16V) / 24V (16 ~ 32V) yeem |
| txheeb ze humidity | 5~95% |
| Cov khoom siv tam sim no | 0~14.5 A |
| Inrush tam sim no | Tsawg dua lossis sib npaug li 25 A |
| Tsaus tam sim no | Tsawg dua los yog sib npaug rau 0.1 mA |
| Rwb thaiv tsev withstand voltage | 3500VDC / 5mA / 60s, tsis tawg, flashover thiab lwm yam tshwm sim |
| Rwb thaiv tsev tsis kam | 1000VDC / 200MΩ / 5s |
| Qhov hnyav | Tsawg dua los yog sib npaug li 3.3 Kg |
| Tshem tawm lub sijhawm | 5s (60V) |
| IP tiv thaiv (PTC sib dhos) | IP67 |
| Cua sov cua nruj Applied voltage | 0.4MPa, sim 3min, to tsawg dua 500Par |
| Kev sib txuas lus | CAN2.0 / Lin2.1 |
Cov Khoom Zoo

Nrog rau kev ua tau zoo, kev nplij siab ntau dua thiab kev phooj ywg ib puag ncig, HVCH cov cua sov tau hloov kho cov tshuab cua sov hauv tsheb. Txawm hais tias rau lub tsheb fais fab, tsheb hybrid lossis thaj chaw txias heev, cov cua sov siab tshaj no muab qhov kev tsav tsheb zoo tshaj plaws. Raws li automakers txuas ntxiv qhov tseem ceeb ntawm kev siv hluav taws xob thiab kev ruaj ntseg, HVCH xav tias yuav ua lub luag haujlwm tseem ceeb hauv cov cua sov ntawm lub tsheb yav tom ntej.
Khoom Installation



Cov khoom siv


Cov khoom pov thawj

Cim npe nrov: 8kw roj teeb ptc coolant rhaub, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, hais
Koj Tseem Yuav Zoo Li

















