Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
8KW Automotive High Voltage Coolant Rhaub
Hebei Nanfeng Group tau tsim lub tshuab cua sov rau ntau tshaj 30 xyoo, thiab peb lub tuam txhab yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm lub tsheb cua sov thiab cov khoom siv cua txias hauv Suav teb thiab cov neeg tsim khoom ntawm cov tub rog tsheb hauv China.8KW automotive electric heater rau EV yog tsim tshwj xeeb rau cov tsheb fais fab. thiab muaj qhov zoo ntawm cov cua kub ceev thiab kev tiv thaiv ib puag ncig.
Hauj lwm lawm
Khoom Description


A. Daim ntawv thov
Lub tshuab cua sov no yog siv los ua kom sov rau cov neeg caij tsheb, defrost thiab defog lub qhov rais, los yog preheat lub hwj chim roj teeb thermal tswj roj teeb kom tau raws li cov kev cai thiab kev ua haujlwm.
B. Khoom nta
1. Kev tswj tus kheej qhov kub thiab txias PTC cua sov, dej thiab hluav taws xob sib cais, muaj kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha
2. Cov qauv yooj yim, siab thermal efficiency, IP67 waterproof ntsuam xyuas
3. Lub zog me me kev laus thiab kev ua haujlwm ntev
4. Nws muaj qhov kub thiab txias tsis kam, txias tsis kam, corrosion kuj, kev co kuj thiab electromagnetic cuam tshuam tsis kam. Technical parameters:
Khoom Parameters
| Hwj chim | 8KW ± 10% (600VDC, T_Nyob hauv=60 degree ± 5 degree, ntws=10L / min ± 0.5L / min |
| Flow kuj | 4.6 ( tub yees T=25 degree , ntws tus nqi=10L / min) KPa |
| Nruam siab | 0.6 MPa |
| Cia kub | -40 ~ 105 degree |
| Siv qhov kub thiab txias | -40 ~ 105 degree |
| Voltage ntau (high voltage) | 600V (450 ~ 750V) / 350V (250 ~ 450V) yeem |
| Voltage ntau (tsawg voltage) | 12V (9 ~ 16V) / 24V (16 ~ 32V) yeem |
| txheeb ze humidity | 5~95% |
| Cov khoom siv tam sim no | 0~14.5 A |
| Inrush tam sim no | Tsawg dua lossis sib npaug li 25 A |
| Tsaus tam sim no | Tsawg dua los yog sib npaug rau 0.1 mA |
| Rwb thaiv tsev withstand voltage | 3500VDC / 5mA / 60s, tsis tawg, flashover thiab lwm yam tshwm sim |
| Rwb thaiv tsev tsis kam | 1000VDC / 200MΩ / 5s |
| Qhov hnyav | Tsawg dua los yog sib npaug li 3.3 Kg |
| Tshem tawm lub sijhawm | 5s (60V) |
| IP tiv thaiv (PTC sib dhos) | IP67 |
| Cua sov cua nruj Applied voltage | 0.4MPa, sim 3min, to tsawg dua 500Par |
| Kev sib txuas lus | CAN2.0 / Lin2.1 |


Cov Khoom Paub meej


Waterproof qauv

Cov dej channel thiab qis dua, cov dej channel thiab rov qab npog yog coated rau ntawm qhov chaw sealing nrog sealant. GO-1704B-1 yog ib chav tsev kub kho cov kua silicone roj hmab uas tso siab rau cov dej noo los kho. Thaum siv, nws yog tus kheej-vulcanized los ntawm kev sib cuag nrog cov dej noo hauv huab cua. Elastic khoom. Tom qab kho, cov khoom tuaj yeem siv tau ntev hauv qhov kub ntawm -60 ~ 200 degree . Nws muaj cov khoom siv hluav taws xob zoo heev thiab cov tshuaj lom neeg ruaj khov; nws tiv taus dej, ozone, thiab huab cua laus; nws muaj zoo adhesion rau ntau yam hlau thiab cov ntaub ntawv uas tsis yog hlau.
Khoom Installation



Daim ntawv thov


Daim ntawv pov thawj

Kev xa khoom

Cim npe nrov: 8kw automotive high voltage coolant rhaub, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li



















