Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
DC600V Hluav Taws Xob Lub Tsheb Ua Kua Dej Twj
NF lub zog tshiab hluav taws xob dej twj tso kua mis yog siv los ua kom txias, thiab dissipation ntawm tshav kub ntawm hluav taws xob motors, controllers, roj teeb, thiab lwm yam khoom siv hluav taws xob hauv lub zog tshiab (hybrid thiab ntshiab hluav taws xob tsheb).
Hauj lwm lawm
DC600V Hluav Taws Xob Lub Tsheb Ua Kua Dej Twj
Khoom Description


Nta:
1. Lub tshuab hluav taws xob dej twj tso kua mis yog lub twj tso kua mis dej txias nrog cov yam ntxwv ntawm lub zog siab ceev thiab qhov kub qis.
2. Cov qauv sab hauv ntawm lub twj tso kua dej hauv hluav taws xob ua tau raws li qhov xav tau ntawm rwb thaiv tsev ntawm qhov nruab nrab thiab cov casing.
3. Cov dej ntws ntws ntawm cov twj tso kua dej hauv hluav taws xob txhua qhov ua tau raws li qhov xav tau ntawm deionized dej ion nag lossis daus.
4. Cov qauv yog compact, nrog rau qhov zoo ntawm qhov me me thiab lub teeb yuag, thiab tuaj yeem hloov kho mus rau qhov chaw sib txawv ntawm cov tshuab sib txawv.
Khoom Parameter
| OE NO. | 02.03.256H |
| Tsheb Model | Roj cell system, lub zog cia tsheb, hydrogen roj tsheb |
| Rated voltage | 600V DC fais fab mov |
| Rated ceev | 4800rpm ib |
| Input zog | Tsawg dua lossis sib npaug li 2500W |
| Rated point flow | 385L / min @ 18m |
| Lub taub hau siab kawg | Ntau dua lossis sib npaug li 27m |
| Qhov hnyav | 8.2kg ua |
| Kev pab lub neej | Ntau tshaj lossis sib npaug rau 30000h |
| Qib Waterproofing | IP67 |
| Txoj kev sib txuas lus | CAN2.0 |
| Rwb thaiv tsev tsis kam | Ntau tshaj lossis sib npaug rau 50MΩ @ 1000VDC |
Khoom Loj



Electronic dej twj tso kua mis qauv:
1. Cov qauv dej twj tso kua mis yog shielded;
2. Lub rooj zaum pem hauv ntej yog nyob rau hauv kev sib cuag nrog nruab nrab, thiab pem hauv ntej insulating ncoo paub qhov rwb thaiv tsev ntawm lub rooj zaum pem hauv ntej thiab lub casing;
3. Txhawm rau ua kom tau raws li qhov xav tau ntawm kev rwb thaiv tsev ntawm lub rooj zaum nraub qaum, ib qho qauv tshiab yog tsim los cais cov roj hmab pob ntawm lub rooj zaum nraub qaum los ntawm lub casing kom tau raws li qhov yuav tsum tau muaj rwb thaiv tsev ntawm qhov nruab nrab thiab lub casing. Lub rear bearing lub rooj yog sib cais los ntawm lub casing thiab yog ib tug ywj siab ib feem. Lub ntsej muag tom qab kho tus maub los kom dissipate cua sov rau tus maub los, txo qhov kub thiab txias, thiab ua kom lub neej ua haujlwm ntawm tus maub los. Lub hauv ntej kawg yog nyob rau hauv kev sib cuag nrog lub circulating nruab nrab kom tshem tawm cov cua sov ntawm lub maub los.
4. Lub cev muaj zog ncej yog cov qauv hollow. Qhov nruab nrab nkag mus rau hauv lub tes tsho tiv thaiv los ntawm lub hauv ntej bearing lub rooj zaum nyob rau hauv lub high-pressure cheeb tsam ntawm lub volute nkag mus rau hauv qab ntawm lub cev muaj zog ncej los ntawm tus ntoo khaub lig groove ntawm lub rear bearing lub rooj tom qab ncav lub rear bearing lub rooj, thiab rov qab mus rau hauv dej. inlet ntawm lub twj tso kua mis dej los ntawm qhov chaw nruab nrab ntawm lub cev muaj zog ncej, tsim ib tug me me tshav kub dissipation ncig system. Specific structural water pump parts explosion diagram.
Cov Khoom Paub meej




Cov khoom siv

Peb lub tuam txhab

Cim npe nrov: dc600v hluav taws xob tsheb ua kua dej twj tso kua mis, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li


















