Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
Nyiaj Siv Ua Haujlwm Lub Cua Txias Rau RV
Hebei Nanfeng Cov Khoom Siv Tsheb (Pab Pawg) Co., Ltd, uas yog qhov tsuas tsim rau tsheb tub rog Suav. Peb cov khoom tsis yog tsuas yog nrov hauv Suav teb, tab sis kuj xa tawm mus rau lwm lub teb chaws, xws li Kaus Lim Qab Teb, Russia, Ukraine, thiab lwm yam.
Hauj lwm lawm
NFRTL2-135 Nyiaj siv ua haujlwm tshaj cua txias rau RV
Cov cua txias rau motorhomes nyuam qhuav pib los ntawm peb lub tuam txhab tsuas yog 256mm siab. Nws yog yooj yim thiab yooj yim rau kev khiav lag luam. Nws kuj tseem tuaj yeem thov rau motorhomes, chaw pw hav zoov thiab caravans.Ua raws li no RV cua txias cua kom coj koj txoj kev xis nyob zoo.


Kev ntaus tswv yim
| Qauv | NFALP135, NFRTL2-135 |
| Rated Txias Peev Xwm | 12000BTU |
| Rated Rhaub Tshav Kub Muaj peev xwm | 12500BTU lossis yeem Rhaub 1500W |
| Khoom siv fais fab | 220-240V / 50Hz, 220V / 60Hz, 115V / 60Hz |
| Tub yees | R410A |
| Ntsuas Dej | tshwj xeeb luv luv feem ntsug teb yam, LG |
| Txheej Txheem | Ib lub cev muaj zog + 2 kiv cua |
| Chav Tsev Nyob Ntau | 788 * 632 * 256 hli |
| Nyhav Nyhav | 31KG |
| Khoom puab sab hauv | EPP |
Nta
tus nqi qis, kev lag luam ruaj khov, qib suab nrov zoo, lub cev tsis sib haum, lub cev nyhav dua


Cim npe nrov: overhead cua txias rau rv, Tuam Tshoj, Hoobkas, cov chaw muag khoom, chaw muag khoom, muag khoom, lag luam wholesale, quotation
Koj Tseem Yuav Zoo Li
















