Tiv tauj peb
Hebei Nanfeng Tsheb Khoom siv (Pab) Co., Ltd
Xov tooj: ntxiv 86 18811334770
Tel: ntxiv 86 0317 8620396
Tel: ntxiv 86 010 58673556
Fax: ntxiv 86 010 58673226
Email: nh.jiao@auto-parkingheater.com
Ntxiv: Chav 505,|Tsev B, Dawb Lub zos Center, No. 58,|| Sab hnub tuaj Thib peb Nplhaib Sab qab teb Txoj kev, Chaoyang Koog tsev kawm ntawv, Beijing, 100022, PRChina
12v 24v Van Electric Cua Txias rau Tsheb
Hebei Nanfeng Group yog cov chaw tsim khoom loj tshaj plaws ntawm cov khoom siv cua sov thiab cua txias hauv Suav teb thiab cov neeg tsim khoom ntawm cov tub rog tsheb hauv Suav teb. Nyob rau hauv lub puam caravan cua txias muaj qhov zoo ntawm tsis nyob hauv qhov chaw, thiab tuaj yeem tsim lub qhov hluav taws xob raws li koj tus kheej xav tau.
Hauj lwm lawm
12v 24v Van Electric Cua Txias rau Tsheb
Khoom Description

Qauv thiab Txoj Cai Ua Haujlwm
Hauv qab-mounted tsim: Hauv qab-mounted cua txias hauv RVs feem ntau yog ntsia ntawm ib qho chaw tshwj xeeb hauv qab ntawm RV thiab txuas nrog lub ntiaj teb sab nraud los ntawm cov cua txias hauv qab kom ua tiav cov cua ncig thiab qhov cua.
Lub voj voog tub yees: Lub tshuab cua txias hauv qab ntawm RV siv lub hauv paus ntsiab lus ntawm cov tub yees cov tub yees. Nws tso cua sov los ntawm sab hauv ntawm RV los ntawm cov khoom xws li compressors, evaporators, thiab condensers, yog li txo qhov kub hauv tsev.
Qauv thiab Txoj Cai Ua Haujlwm
Qhov cua tshuab: Lub RV hauv qab-mounted cua txias kuj tseem nruab nrog lub qhov cua, uas rub tawm cov cua sab nraum zoov mus rau sab hauv ntawm RV los ntawm lub kiv cua thiab tso tawm cov cua qias neeg hauv tsev kom tswj tau cov cua hauv tsev.
Kev tswj qhov system: RV hauv qab-mounted cua txias feem ntau yog nruab nrog lub ntse tswj qhov system, uas tuaj yeem hloov kho qhov ua haujlwm ntawm lub tshuab cua txias raws li qhov ntsuas kub thiab cua ceev kom ua tiav qhov chaw nyob sab hauv tsev.

Khoom Description
| Qauv | NFHB9000 |
| Rated Txias Capacity | 9000 BTU |
| Rated Thaum tshav kub kub twj tso kua mis muaj peev xwm | 9500 BTU |
| Ntxiv hluav taws xob rhaub | 500W (tab sis 115V / 60Hz version tsis muaj lub rhaub) |
| Fais fab mov | 220-240V / 50Hz, 220V / 60Hz, 115V / 60Hz |
| Cov tub yees | R410A |
| Compressor | ntsug teb hom, Rechi los yog Samsung |
| Qhov system | ib lub cev muaj zog + 2 kiv cua |
| Tag nrho cov khoom siv ncej | ib thooj, EPP Hlau puag |
| Qhov Loj (L * W * H) | 734 * 398 * 296 hli |
| Net nyhav | 27.8 KWG |



Khoom Description

Cim npe nrov: 12v 24v Van Electric Cua Txias Rau Tsheb, Tuam Tshoj, Hoobkas, lwm tus neeg, manufacturers, neeg muag khoom, lag luam wholesale, hais
Koj Tseem Yuav Zoo Li




















