Cov khoom tshiab:8KW PTC rhaub Automotive


Lub tshuab cua sov yog siv los ua cua sov rau cov neeg caij tsheb, thiab defrosting thiab defogging lub qhov rais, los yog lub hwj chim roj teeb thermal tswj roj teeb preheating, kom ua tau raws li cov kev cai thiab kev ua haujlwm.
Khoom nta
1. Kev tswj tus kheej qhov kub thiab txias PTC cua sov, dej thiab hluav taws xob sib cais, muaj kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha
2. Cov qauv yooj yim, siab thermal efficiency, IP67 qib waterproof
3. Fais fab kev laus me me, ua haujlwm ntev
4. Nrog rau kub tsis kam, txias tsis kam, corrosion kuj, kev co kuj, anti-electromagnetic cuam tshuam muaj peev xwm Kev tsis:
5. Cov khoom yuav tsum tau cim rau ntawm lub logo rov ua dua, nyob rau hauv txoj kab nrog; "Q / LQB C-139 automotive qhov chaw recyclability logo", cov ntaub ntawv siv nyob rau hauv txoj kab nrog "Q / LQB C-140 automotive banned tshuaj yuav tsum (cov neeg caij tsheb)";
6. Cov khoom no los nrog cov khoom siv sab nraud saib xyuas software, uas tuaj yeem rov pib lub microcontroller tom qab tau dai.



Khoom Parameter:
| Hwj chim | 8 000W ± 10 feem pua (600VDC, T_In=60 degree ± 5 degree, ntws=10L / min ± 0.5L / min) KW |
| Flow kuj | 4.6 ( tub yees T=25 degree , ntws tus nqi=10L / min) KPa |
| Nruam siab | 0.6 MPa |
| Cia kub | -40 ~ 105 degree |
| Siv qhov kub thiab txias | -40 ~ 105 degree |
| Voltage ntau (high voltage) | 600V (450 ~ 750V) / 350V (250 ~ 450V) yeem |
| Voltage ntau (tsawg voltage) | 12V (9 ~ 16V) / 24V (16 ~ 32V) yeem |
| txheeb ze humidity | 5 ~ 95 feem pua |
| Cov khoom siv tam sim no | 0~14.5 A |
| Inrush tam sim no | Tsawg dua lossis sib npaug li 25 A |
| Tsaus tam sim no | Tsawg dua los yog sib npaug rau 0.1 mA |
| Rwb thaiv tsev withstand voltage | 3500VDC / 5mA / 60s, tsis tawg, flashover thiab lwm yam tshwm sim |
| Rwb thaiv tsev tsis kam | 1000VDC / 200MΩ / 5s |
| Qhov hnyav | Tsawg dua los yog sib npaug li 3.3 Kg |
| Lub sijhawm tso tawm | 5s (60V) |
| IP tiv thaiv (PTC sib dhos) | IP67 |
| Cua sov cua nruj Applied voltage | 0.4MPa, sim 3min, to tsawg dua 500Par |
| Kev sib txuas lus | CAN2.0 / Lin2.1 |
Khoom siv:


